Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

ZSP w Błaszkach W roku szkolnym 2016/2017 wraz z PP-P w Warcie realizuje kampanię profilaktyczną pt. „STOP CYBERPRZEMOCY”. Poniżej znajdują się informacje uzyskane z Kuratorium Oświaty w Łodzi dotyczące tematyki bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w cyberprzestrzeni. Rodzicu! Zapoznaj się! .

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

1 marca w związku z obchodami Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych uczniowie i pracownicy ZSP w Błaszkach uczestniczyli w uroczystym apelu, przygotowanym przez klasę 3a. Klasa 1a wraz z Małgorzatą Ślusarską udała się również na mszę świętą upamiętniającą święto.

Patronat mudnurowych

Klasa mundurowa Liceum Ogólnokształcącego w Błaszkach została objęta patronatem Komendy Powiatowej Policji, Straży Pożarnej a także Zakładu Karnego w Sieradzu.