Konkurs kolęd i pastorałek 2017

Zapraszamy na III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek!

II miejsce naszych szczypiornistek w powiatowej licealiadzie

Nasze uczennice zajęły II miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt. Brawo dziewczyny!

Noc Horrorów

Noc z 27 na 28 października nasi uczniowie i nauczyciele spędzili w szkole. Była to kolejna okazja do integracji. Uczestnicy wspólnie oglądali filmy, grali na konsolach, a także podejmowali rywalizację sportową. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów i zaangażowaniem kadry nauczycielskiej.

Święto Szkoły

12. września odbyło się Święto Szkoły. Z okazji 61. jubileuszu Liceum Ogólnokształcącego na uroczystej akademii zjawili się przedstawiciele służb mundurowych i władz lokalnych, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Tradycyjnie swoje ślubowania złożyli uczniowie klas pierwszych.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Czwartego września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W murach szkoły powitaliśmy uczniów dwóch klas licealnych i jednej klasy zawodowej. Pierwszoklasistom życzymy zatem owocnej nauki, wielu sukcesów i miłych chwil spędzonych w naszej szkole. W uroczystościach uczestniczył Starosta Powiatu Sieradzkiego – Pan Mariusz Bądzior, który podkreślał rolę kształcenia zawodowego oraz zmiany, które niesie za sobą nowo wprowadzona…