XII Turniej Tenisa Stołowego Rolników Powiatu Sieradzkiego im. starosty sieradzkiego Dariusza Olejnika

W sobotę, 3. marca br. na sali gimnastycznej ZSP w Błaszkach rozegrano dwunasty turniej tenisa stołowego. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem, w tym roku wzięło w nich udział ponad 70 uczestników. Chętni mogli konkurować ze sobą w dwóch konkurencjach – tenisie stołowym i szachach. Organizatorami turnieju są: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach, Publiczne Gimnazjum im….

Akcja krwiodawstwa

28.lutego 2018r. odbyła się w szkole kolejna zbiórka krwi. Ten życiodajny płyn oddali nasi dorośli uczniowie oraz nauczyciele. Ze względu na duże zainteresowanie honorowym krwiodawstwem przez lokalną społeczność, szkoła umożliwia udział w akcji szerokiej grupie osób także spoza szkoły.Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i wdzięczni za zrozumienie, że „Oddając krew ratujesz życie „ BO…

Konferencja „Policja wczoraj i dziś – KM 1940”

w dniu 16. lutego 2018r. na terenie Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, Wydział Zamiejscowy w Sieradzu odbyła się konferencja pod nazwą „Policja wczoraj i dziś – OKM 1940”. Wzięli w niej udział uczniowie klas mundurowych naszej szkoły wraz z opiekunami: p.Michałem Giejko i p.Dominikiem Strumińskim oraz dyrektor-p. Jadwiga Napieralska.