Konkurs plastyczny z okazji setnej rocznicy odzyskania nieodległości

Pożegnanie klas maturalnych

26 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy IIIa LO, którzy po raz ostatni przekroczyli progi szkoły jako jej uczniowie. Absolwenci podziękowali gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły oraz młodszym uczniom za wspólnie spędzony czas. Specjalne wzruszające podziękowania skierowali w kierunku wychowawczyni, Małgorzaty Ślusarskiej.  Gośćmi na pożegnaniu klasy III byli: sekretarz powiatu – p. Piotr Świderski, radny powiatowy- p….

Dzień Otwarty

W sobotę, 21. kwietnia br. drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla gimnazjalistów, którzy w tym roku wybierać będą dalszą ścieżkę kształcenia. Celem dnia otwartego było zaprezentowanie oferty edukacyjnej oraz atutów naszej szkoły. W programie imprezy znalazł się pokaz musztry klas mundurowych, prezentacja o szkole, a także scenki kabaretowe. Dla zainteresowanych przygotowano punkty informacyjne oraz zwiedzanie…