W ubiegły piątek rozpoczęliśmy długo wyczekiwane wakacje. Gośćmi na uroczystej akademii byli p. Piotr Świderski – sekretarz powiatu sieradzkiego oraz p. Sławomir Przybyłek – prezes Zarządu Hodowli Roślin Kalinowa.

Kończący się rok szkolny to czas podsumowań. 22 uczniów naszej szkoły może uznać ten czas za udany – to osoby, które osiągnęły średnią ocen powyżej 4,0. Najwyższą średnią (4,81) może się poszczycić uczennica klasy IA, która decyzją Rady Pedagogicznej zostanie zgłoszona do stypendium premiera.

Podczas akademii długimi i gromkimi brawami oklaskani zostali odchodzący ze szkoły nauczyciele i pracownicy administracji szkoły. Na zasłużoną emeryturę udaje się p. Janina Balcerska, dotychczas trzymająca pieczę nad sekretariatem. Miejsce pracy zmieniają zaś prof. Dominik Strumiński oraz prof. Katarzyna Sowińska. Z budynkiem naszej szkoły żegna się również p. Katarzyna Sowała, księgowa, odtąd wypełniac swoje obowiązki będzie w CUW w Sieradzu.

Z żalem pożegnaliśmy też uczniów klasy IIIZ, którzy stali się już absolwentami Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Wszyscy ukończyli szkołę. Teraz czekają ich już tylko egzaminy potwierdzające kwalifikacje w wyuczonych zawodach.