W środę-19.06.2019r. rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Gościem na uroczystej akademii był p. Jan Kołodziejczyk – zastępca przewodniczącego Rady Powiatu Sieradzkiego i zarazem absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Błaszkach. Kończący się rok szkolny to czas refleksji i podsumowań. 22 uczniów naszej szkoły może uznać ten czas za udany – to osoby, które osiągnęły średnią ocen 4,0 i powyżej.  Najwyższą średnią (5.06) może się poszczycić uczennica klasy IA, która decyzją Rady Pedagogicznej zostanie zgłoszona do stypendium premiera.

Podczas akademii gromkimi brawami pożegnany został po 4 latach pracy w szkole ks. Marcin. Z żalem pożegnaliśmy też uczniów klasy IIIZ, którzy stali się już absolwentami Branżowej Szkoły I stopnia. Wszyscy ukończyli szkołę. Teraz czekają ich już tylko egzaminy zawodowe ….

Wszystkim Uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.