Szanowni Państwo,

w związku z epidemią na terenie kraju i niebezpieczeństwem rozprzestrzeniania się koronawirusa, jesteśmy zmuszeni ograniczyć z Państwem bezpośredni kontakt. W związku z tym informujemy, że kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -15.00 wyłącznie drogą mailową (loblaszki@wp.pl).

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku 16 marca do odwołania będzie funkcjonować nauczanie online. Uczniowie są zobowiązani uczestniczyć w zaproponowanych przez nauczycieli zajęciach, wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace, regularnie sprawdzać pocztę, informacje w dzienniki elektronicznym  oraz śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły i komunikaty stosownych służb.

Ponadto prosimy o odpowiedzialne zachowanie i pozostawanie w domach.

Kontakt z Dyrektorem szkoły i nauczycielami jest możliwy drogą mailową i poprzez dziennik elektroniczny.