30 kwietnia Pani Dyrektor Jadwiga Napieralska wraz z Wychowawcą Panią Marzeną Polowczyk oraz  trójką uczniów z klasy II Ag  pożegnała w imieniu całej społeczności szkolnej tegorocznych ABSOLWENTÓW- licealistów z klasy 3 a.

Uczniowie spotkali się w szkole po długiej nieobecności spowodowanej pandemią, wreszcie mogli zamienić słowo ze swoją wychowawczynią, zobaczyć młodszych kolegów, jednak ze względu na obowiązujący nadal reżim sanitarny uroczystość miała skromny, kameralny charakter.

Był czas na krótkie wspomnienia, na zdziwienie u niektórych, że czas  nauki w liceum tak szybko minął, na obawy bo zaraz matura, na wzruszenie- bo coś się kończy.

Nie zabrakło też słów wsparcia i otuchy, które tegorocznym MATURZYSTOM po miesiącach nauki online są szczególnie potrzebne.

Uczniowie z najwyższa średnią :Natalia Chudzik, Zuzanna Czarnek, Monika Józefiak oraz Przemysław Mazanowski  ukończyli szkołę z wyróżnieniem i  otrzymali nagrody książkowe; pozostali mogli cieszyć się świadectwem ukończenia szkoły. Troje uczniów będzie musiało podejść do egzaminu poprawkowego.

Życzymy naszym ABSOLWENTOM powodzenia na maturze, wielu sukcesów i spełnienia marzeń.