25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ze względu na pandemię uczniowie poszczególnych szkół gromadzili się o wyznaczonej godzinie na sali gimnastycznej, by odebrać świadectwa i nagrody dla wyróżnionych, wysłuchać życzeń dyrektora szkoły, pani Jadwigi Napieralskiej i spotkać się z wychowawcą.

16 absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia odbierało świadectwa ukończenia szkoły.

W tym dniu żegnaliśmy również księdza Mariusza Przybylskiego, który po trzech latach pracy z nami odchodzi do nowej parafii.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach zawodowych, Księdzu Mariuszowi równie sympatycznych uczniów w nowej szkole, a wszystkim pozostałym bezpiecznych, radosnych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

« z 4 »