Otwarcie pracowni …..

W dniu 2 września 2022r w Powiatowym Zespole Szkół w Błaszkach została otwarta nowoczesna pracownia komputerowa, ufundowana w całości przez absolwenta szkoły- Karola Majewskiego. Jest on Prezesem Zarządu Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical Sp. z o.o,  współwłaścicielem wytwórni muzycznej KarlTom, deweloperem, a przede wszystkim przyjacielem szkoły.

Aby przybliżyć postać Prezesa Zarządu DiMedical, przedstawiam cytat z facebooka firmy: „Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical jest dziełem jednego człowieka – doktora nauk medycznych Karola Majewskiego, diagnosty laboratoryjnego, mikrobiologa, specjalizującego się w chorobach zakaźnych, który w przedsiębiorczy sposób realizuje swoje wizjonerskie plany na rozwój firmy. Dokonał on światowego przełomu w diagnostyce gruźlicy. Jako specjalista mikrobiologii klinicznej, pragnie rozpowszechnić dostęp do swojego odkrycia”.