28-go kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum. Był to dzień wzruszających pożegnań – uczniowie trzech klas maturalnych po raz ostatni przekroczyli progi szkoły jako jej uczniowie. Tym samym w dalszą życiową drogę wyruszyło 48 abiturientów, w tym 12 absolwentów technikum.

Jednym z nich jest Witold Wiśniewski – stypendysta premiera, który osiągnął najwyższą średnią spośród wszystkich uczniów ostatnich klas. Otrzymał on wszystkie możliwe tego dnia nagrody: starosty sieradzkiego, Społecznej Akademii Nauk, Rady Rodziców oraz świadectwo z wyróżnieniem.

Za osiągnięcia w nauce nagrodzeni zostali także: Justyna Kucharska, Anna Salamon, Ewelina Słodowa, Wiktoria Leśniczak, Bartosz Słowiński, Joanna Puławska, Natalia Meler, Joanna Paluszak i Bartosz Niewiadomski.

Za osiągnięcia sportowe upominki otrzymali: Kinga Góral, Kamil Jurek, Aleksander Salamon, Bartosz Niewiadomski i Wiktoria Krysiak, zaś listy gratulacyjne za zaangażowanie sportowe powędrowały do: Macieja Stefaniaka, Adama Dobruchowskiego, Adama Magnusa i Aleksandra Wieruckiego.

Dodatkowo wręczono nagrody za pracę w szkolnym sklepiku, czynną pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego i udział w konkursie chemicznym.

Uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów została połączona z apelem z okazji 3 maja, przygotowanym przez uczniów klasy Ia. W trakcie akademii przedstawiony został też nowy skład Samorządu Uczniowskiego.

.