W dniu 23. czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dla uczniów klasy III Z był to dzień wyjątkowy – stali się absolwentami naszej szkoły.

Dla wielu uczniów był to czas świętowania sukcesów edukacyjnych, wytrwałości i systematyczności. Czternaścioro spośród naszych uczniów osiągnęło średnią ocen powyżej 4,00. Najlepszą z nich okazała się być Zuzanna Paciorek, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową. Zuzanna jest też kandydatką szkoły do stypendium premiera.

Poza tym wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice ze stuprocentową frekwencją, a także uczestnicy konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych.

23. czerwca był też wyjątkowym dniem dla p. Doroty Bitner i p. Adaptive learning is fundamentally changing education around the world, across subject matters, for students pro-essay-writer.com of all ages, said jose ferreira, founder and ceo of knewton. Marii Meler, dla których ów kończący się rok szkolny był ostatnim rokiem pracy w szkole, dlatego na wielu twarzach można było dostrzec przejawy wzruszenia i wdzięczności za ogromne zaangażowanie w wieloletnią pracę.

Po zdjęcia zapraszamy do.

.