Zostań jednym z nas

Maturzysto! Absolwencie! Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? To doskonała okazja, aby złożyć dokumenty do służby w Policji i połączyć pracę z nauką na wybranych przez siebie studiach zaocznych.

Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

Co daje służba w Policji?

✔ Stabilne zatrudnienie
✔Wynagrodzenie przed ukończeniem 26 roku życia ok 4000zł netto
✔Adekwatnie do zainteresowań oraz realizowanych zadań uczestnictwo w kursach specjalistycznych (oferta obejmuje ponad 100 różnego rodzaju kursów)
✔Uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji

Szczegóły na naszej stronie internetowej:

https://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Już dziś zacznijcie nas obserwować! #ZostańŁódzkimPolicjantem. Odwiedźcie naszą stronę albo zadzwońcie do nas!

Przypominamy!

Od poniedziałku 22 czerwca 2020r. przyjmowanie dokumentów do służby w Policji możliwe jest w jednostkach powiatowych i miejskich w całym województwie.

Ponadto Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wychodząc naprzeciw wszystkim osobom zainteresowaniem służbą w Policji zainicjowała tzw. „Doborowy czwartek”, który odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego

Ma on na celu  bezpośrednie spotkanie z zainteresowanymi służbą w Policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji.

Na kandydatów czekamy również w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu przy ul. Sikorskiego 2 w  godz. 7.30 -15.30 oraz w pierwszy czwartek miesiąca – tzw. „Doborowy  czwartek” w godz. 7.30 – 16.00. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem tel. 47 845 14-16, 47 845 17-09.